Promocja Rossmann – 49% na kolorówkę

Cześć dziewczyny!

W Rossmannie znów promocja na kosmetyki kolorowe – nadszedł czas łowów dla niejednej z nas. Mam dla Was dzisiaj 6 przykazań udanych zakupów;)

  1. Nie maluj się testerami.

Testery są pełne różnych drobnoustrojów, potu, łoju, itp. – nie malujcie więc nimi twarzy. Sprawdźcie odcień na dłoni i koniecznie potem umyjcie ręce. Inaczej przy okazji promocji możecie złapać nie tylko świetną szminkę w dobrej cenie, ale też jakąś paskudną chorobę.

  1. Nie otwieraj nowych produktów.

Niestety często widzę, jak dziewczyny otwierają w sklepie np. tusz po czym odkładają go na półkę. Pamiętajcie, że od otwarcia produktu liczymy jego ważność. Jeśli nie ma testera poproście o niego sprzedawcę. O testowaniu nowych produktów (nie testerów) i odkładaniu ich na miejsce chyba nie muszę mówić 😉

  1. Sprawdź, czy kosmetyk nie był otwarty.

To właściwie wprost wynika z poprzedniego punktu. Jeśli macie wątpliwości, weźcie inną sztukę. Jeśli nie ma innego egzemplarza na półce, to warto zapytać ekspedientkę – może w szufladzie albo na zapleczu jeszcze coś się znajdzie 😉

  1. Nie kupuj przegrzanych kosmetyków.

Niestety w sklepie często zdarza się, że kosmetyki są przechowywane w nieodpowiedni sposób. W podświetlanych szafach są nagrzewane, co może spowodować ich szybsze zepsucie. Jeśli bierzecie kosmetyk do ręki, a on jest ciepły – nie kupujcie go. Lepiej wtedy poprosić ekspedientkę o nowy egzemplarz – z szuflady lub zaplecza.

  1. Sprawdź kolor w świetle dziennym.

Często oświetlenie w sklepie różni się barwą od światła dziennego, przez co kolory są przekłamane. Warto więc, po nałożeniu testera na dłoń, wyjść na zewnątrz i zobaczyć kosmetyk w naturalnym świetle.

  1. Nie kupuj tego, czego nie potrzebujesz.

Promocje kuszą… Połowa ceny to naprawdę świetna okazja, ale nie dajmy się zwariować. Warto się zastanowić, czy naprawdę potrzebuję np. nowej szminki, czy będę jej używać. A może kusi mnie ten intensywny fuksjowy kolor, ale tak naprawdę wiem, że do mnie nie pasuje, że nie będę go nosić na ustach.

Rozkład jazdy:
30-09 – 5-10 – usta i paznokcie (szminki, błyszczyki, kredki, lakiery)
6-10 – 11-10 – oczy (cienie, tusze, kredki, eyelinery)
12-10 – 17-10 – twarz (podkłady, korektory, pudry, róże, bronzery, rozświetlacze)

Udanych łowów 😉

Be the first to comment on "Promocja Rossmann – 49% na kolorówkę"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*