Makijaż ślubny

Ślub to niezwykły dzień i wielką przyjemność sprawia mi fakt, że mogę dołożyć małą cegiełkę do tego, aby miał on wyjątkową oprawę. Pannom Młodym zapewniam profesjonalny makijaż, który łączy cechy makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego, i który przetrwa do białego rana. Służę radą co do doboru makijażu i wspólnie osiągamy efekt, w którym Panna Młoda czuje się i wygląda zjawiskowo. 

Czas wykonania około 1:30 h.

Cena 280 zł.

Makijaż próbny

Serdecznie polecam wykonanie próby przed ślubem lub inną ważną uroczystością. Wtedy jest możliwość przetestowania trwałości makijażu, sprawdzenia, czy nie wystąpią reakcje alergiczne. Jest to również czas na wypróbowanie różnych wariantów kolorystycznych, czy intensywności makeupu. Na próbie każda Panna Młoda dostaje też ode mnie garść porad dotyczących pielęgnacji skóry, żeby jej cera w dniu ślubu prezentowała się jak najlepiej. 

Czas wykonania około 2:00 – 2:30 h.

Cena 230 zł.

Makijaż wieczorowy

Wesele, imieniny, Sylwester, impreza firmowa, czy studniówka, to okazje, kiedy każda kobieta chce wyglądać inaczej, niż zwykle – piękniej. Odważniejszy kolor, błysk, czy mocna kreska mogą sprawić, że my kobiety czujemy się od razu bardziej atrakcyjne. W makijażu wieczorowym można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, ale łatwo też o przesadę. Makijaż zawsze dobieram więc do okazji, urody klientki i jej indywidualnych preferencji. Dbam też oczywiście o jego odpowiednie utrwalenie. 

Czas wykonania: 1:15 – 1:30 h.

Cena 230 zł.

Makijaż dzienny

W makijażu dziennym liczy się umiejętność podkreślenia urody klientki, przy zachowaniu naturalnego wyglądu. W osiągnięciu jak najlepszego efektu, bez przerysowania bardzo pomaga mi znajomość analizy kolorystycznej – dzięki temu stosuję zasadę „mniej znaczy więcej” i osiągam maksimum efektów nawet przy minimalnym makijażu. 

Czas wykonania: 1:00 – 1:15 h.

Cena 230 zł.

Makijaż biznesowy

Przed ważnym spotkaniem, rozmową, czy prezentacją warto zadbać o nienaganny makijaż, który nie tylko podkreśli naszą urodę, ale też pomoże rozmówcy skupić uwagę na przekazywanych przez nas treściach. To działa! Przyjdź i przekonaj się sama. 

Czas wykonania: 1:00 – 1:15 h.

Cena 230 zł.

Makijaż fotograficzny upiększający

Sesja lub video ślubne, rodzinne, biznesowe, wizerunkowe, czy buduarowe, to ważny moment uchwycony w obiektywie aparatu. Obiektyw widzi naszą twarz nieco inaczej, niż ludzkie oczy – przede wszystkim ma jedną soczewkę, więc trudniej o wrażenie trójwymiarowości twarzy na zdjęciu. Poza tym różnego rodzaju oświetlenie również wymaga odpowiedniego przygotowania twarzy. Czasem też trzeba zadbać o makijaż dekoltu, pleców, rąk, czy nóg. Dlatego warto oddać się wtedy w ręce specjalisty, żeby zdjęcia były jak najlepsze. 

Czas wykonania 1:15-1:45 h.

Cena 230 – 280 zł.